Evden Eve Nakliyat

Evden eve Nakliyat


Sevkiyat sektörün en önemli hizmetlerinden biri de evden eve nakliyat hizmetidir. Şehiriçi evden eve nakliyat firması olarak müşterilerimize sunduğumuz her hizmete verdiğimiz hassasiyet gibi evden eve nakliyat konusunda da en profesyonel ve hassas sevkiyat hizmeti sunuyoruz. Müşteri istek ve ihtiyaçlarını baz alarak hizmet alanını genişleten ve geliştiren firmamız bu noktada da müşterilerinin yanında olmaya ve uygun fiyata kaliteyi sunmaya devam ediyor.


Evden eve nakliyatın planlama, sevkiyat ve kurulum aşamalarının tümünde Şehiriçi evden eve nakliyat firması olarak sektörde ki paydaşlarımıza nazaran avantajlı hizmetlerle rol almaktayız. Kuruluşumuzdan bugüne müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızın evden eve nakliyat konusunda ki avantajlarıyla da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sektörde sevkiyat alanında sağlanan avantajlardan bazıları şunlardır;

Müşterilerimize sevkiyat öncesi sunulan ücretsiz eksper hizmeti sayesinde taşınma şekli, uygun araç seçimi ve fiyatlandırma konusunda net ve sabit bilgiler verilir. Bu hizmet müşterilerimizin taşınma esnasında veya sonrasında ek maliyetler ile karşılaşmalarına engel olur.Müşterilerimize sevkiyat öncesi sunulan ücretsiz eksper hizmeti sayesinde taşınma şekli, uygun araç seçimi ve fiyatlandırma konusunda net ve sabit bilgiler verilir. Bu hizmet müşterilerimizin taşınma esnasında veya sonrasında ek maliyetler ile karşılaşmalarına engel olur.
Kiracıların, ofis veya ev değişikliği düşünenlerin kısacası hayatının bir kısmında eşlarını taşımak zorunda kalan herkesin ilk tereddütü eşyalarının sağlam bir şekilde sevkiyatının olup olmayacağı konusudur. Bu noktada Şehiriçi evden eve nakliyat geliştirdiği özel paketleme hizmeti ve kullandığı sağlam ambalajlama ürünleri ile müşterilerinin tüm tedirginliklerini ortadan kaldırır.
Firmamızın kurduğu modern sevkiyat sistemiyle geçmişteki bazı firmalar tarafından yapılmayan demonte ve montaj işlemleri Şehiriçi evden eve nakliyat firmasıyla sorun olmaktan çıkıyor. Eksper hizmetiyle belirlenen demonte işlemi gerektiren makro eşyalar sevkiyat gününde özenle sökülerek ambalajlanır ve nakliye aracına taşınır. Sunulan hizmet bu noktada bitmiyor. Eşyalar yeni evinize taşındıktan sonra sizin belirlediğiniz alanlara sağlam montaj yapılarak makro boyutlu eşyalarınızı tekrardan kullanılabilir hale getiriyoruz.

Firmamız yıllardır taşıdığı değerlere bağlı kaşılı, kendine özgü taşımacılık teknikleri, hizmet kalitesi, planlı çalışmaları ve kurum kültürüyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Sizler de milyonlarca mutlu müşteri kitlemizin arasına girmek ve paketledik, taşıdık, yerleştirdik diyerek hizmetimizi sonlandırdığımız evden eve nakliyat hizmetimizden faydalanmak için hemen arayın!